גנרטורים

גנרטורים דיזל AC/DC

גנרטורים דיזל AC/DC

גנרטורים המונעים בביו גז

גנרטורים המונעים בביו גז

גנרטורים המונעים בגז טבעי

גנרטורים המונעים בגז טבעי

גנרטורים ניידים

גנרטורים ניידים

גנרטורים תעשייתיים

מהם גנרטורים תעשייתיים

גנרטור תעשייתי- מהם גנרטורים תעשייתיים

אז מהם גנרטורים תעשייתיים, למה הם נחוצים, האם מומלץ לשכור או לרכוש גנרטור תעשייתי למכירה?

על מה חשוב לשים לב בעת בחירת גנרטור? כל התשובות במאמר הבא

גנרטורים חשמליים (או מחוללי חשמל) הם כלי עבודה חיוניים עבור שימושים רבים. מדובר למעשה במכונות שממירות אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. ההיסטוריה של הגנרטור החלה עם גילוי הקשר בין מגנטיות לחשמל. בשנת 1831 היה זה החוקר הבריטי מייקל פאראדיי שהביא לפריצת דרך נוספת בתחום כשגילה כי מתח חשמלי מתפתח בין קצותיו של שדה מגנטי, אם גורמים למוליך חשמלי לחצות בו.

למה נחוץ הגנרטור התעשייתי?

לא תמיד החשמל זמין, ויש צורך בגנרטור שישמש כתחליף. הצורך בגנרטור יכול להתעורר כשאנחנו זקוקים לאספקת חשמל במרחק רב מנקודה רגילה של חברת החשמל, בהפסקת חשמל יזומה או כזו שבאה בהפתעה, וכן במצבים שונים אחרים. בתעשייה, השימוש בגנרטורים הוא נחוץ פי כמה. נסו לדמיין מפעל שחווה הפסקת חשמל, כאשר כל המכונות והציוד בו מפסיקים את עבודתם. במקרה הטוב, מדובר בפגיעה בכושר הייצור ועיכוב בלוחות הזמנים, ובמקרה הרע עלול להיווצר נזק גדול למכונות. לכן, אף מפעל לא לוקח את הסיכון הזה ונעזר בגנרטורים לתעשייה המתפקדים במקרה של הפסקה באספקת החשמל.

כיום, גנרטורים תעשייתיים משמשים תעשיות אזרחיות, תעשיות ביטחוניות, אולמות אירועים, רפתות, מועצות מקומיות ואזוריות, חברות הייטק ועוד.

גנרטור תעשייתי למכירה או להשכרה?

באופן כללי, עם כל מוצר, שאלת רכישה או השכרה היא שאלה שניתן לקיים עליה דיון שלם, כאשר ברוב הפעמים יש להכריע כל מקרה לגופו. גם במקרה של גנרטורים תעשייתיים, ההתלבטות הזו יכולה לצוץ.

רכישת גנרטור לתעשייה לא מספקת רק חשמל, אלא גם ראש שקט ומוכנות למקרים פתאומיים של הפסקות חשמל. החיסרון הוא המחיר – רכישה של גנרטורים לתעשייה כרוכה בהוצאה גדולה מאוד. מנגד, שכירת גנרטור תספק לכם פתרון באופן זמני, לשימושים שמתוכננים מראש, אך במקרי חירום של הפסקות חשמל אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא פתרון. היתרון של השכרת גנרטור הוא המחיר הנמוך יחסית שלו בהשוואה לזה של גנרטור תעשייתי למכירה.

על מה כדאי לשים דגש בבחירת גנרטור?

אם החלטתם לשכור או לרכוש גנרטור תעשייתי, אתם עלולים להתבלבל בבחירת הגנרטור המתאים לכם. בשוק קיים מגוון רחב מאוד של גנרטורים עם הספקים שונים, וטכנולוגיות הפעלה ובניה שונות. כדי לעשות בחירה נכונה, חשוב שתוודאו קודם שהספק והיצרן הם בעלי רזומה עשיר ומקצועי בתחום. לא פחות חשוב לבדוק את יכולותיו של הגנרטור, כדי שיתאים לצרכים התעשייתיים שלכם. כך לדוגמה, גנרטורים המונעים באמצעות דיזל הם החסכוניים ביותר בעולם הגנרטורים החשמליים. הם צורכים פחות דלק, בטוחים יותר לשימוש ועובדים ללא הפוגות. גנרטורים כאלו הם אמינים וייעודיים לשימוש ארוך טווח.

לאחר שרכשתם או שכרתם גנרטור, חשוב לזכור שיש צורך בתחזוקה של הגנרטור באופן שוטף. יש להקפיד על כך, ולהזמין ביקורי טכנאים מדי תקופה. אחרת, עלולים להצטבר נזקים גדולים לגנרטור ואתם עלולים לשלם על כך ביוקר. חברות גנרטורים המספקות גנרטורים תעשייתיים, לרוב יעניקו לכם מעטפת ליווי של תחזוקה וביטוח. לכן, חברות גנרטורים המוכרות משווקות או משכירות גנרטורים לתעשייה הן פתרון מעולה לתחזוקתם, ושקט נפשי עבורכם.

גנרטור לתעשייה שקט במיוחד

כדאי לדעת כי גנרטורים רגילים עלולים להרעיש מאוד, ולהוות מטרד עבור העובדים. בשל כך,  חברות גנרטורים המתמחות בייצור ושיווק גנרטורים מציעות מערכות השתקה לחדרים שבהם מוצבים הגנרטורים. מערכות אלו מחרישות את רעש המנוע של גנרטור תעשייתי והופכות את השהייה בסביבתו לנעימה יותר מבחינה אקוסטית. אם מערכת השתקה לא מספיקה ויש לכם גנרטור תעשייתי רועש, ניתן לרכוש או לשכור גנרטורים מושתקים. גנרטורים מושתקים אלו גנרטורים אשר שקטים באופן משמעותי לעומת גנרטורים רגילים. גנרטור מושתק מכוסה בחופה אקוסטית המונעת מהרעש לצאת לחלל. כך, ניתן לעבוד בתנאים נעימים ונוחים יותר.

גנרטור תעשייתי למכירה

חברת אורקל היא היבואנית המובילה בישראל חברה לגנרטורים תעשייתיים. החברה מציעה למכירה ולהשכרה גנרטורים AC/DC המופעלים באמצעות דיזל ומתאימים למוסדות גדולים, מפעלים, וגם ללקוחות פרטיים. החברה יצרה לעצמה מוניטין גבוה בזכות הניסיון הרב שצברה לאורך השנים, המחויבות ללקוח, השירות האמין והמקצועי, הגנרטורים האיכותיים שהיא מספקת העומדים בדרישות איכות מחמירות של תקנים ישראליים ואירופאיים.
אז אם אתם זקוקים לגנרטור תעשייתי למכירה, ומחפשים חברה לגנרטורים תעשייתיים שהיא חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם ולהעניק לכם הצעת מחיר.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות