ערכי החברה

לכל חברה או ארגון יש את הערכים המאפיינים את אופיו, תפיסתו והדרך בה הוא מאמין ולפיה מתנהל.
אלה הערכים המלווים את אורקל תעשיות ומיכון בע”מ כבר למעלה משלושה עשורים

מצוינות כסטנדרט

אנו באורקל תעשיות ומיכון בע”מ מאמינים בעבודה קשה על מנת להשיג תוצאות מרשימות ומכובדות. אנו משקיעים מאמצים רבים בלמידת השוק ובפיתוח טכנולוגיות חדישות.
כחברה יצרנית וכנותנת שירותי אנרגיה, אורקל תעשיות ומיכון בע”מ מתחייבת לספק ללקוחותיה את הפתרונות , המוצרים וחומרי הגלם הטובים ביותר מלווים במערך שירות מקצועי. אנחנו תמיד מוכנים להתמודד עם אתגרים וקשיים ולתור אחר רעיונות חדשים למען הצלחות עתידיות

יושרה עסקית

אורקל תעשיות ומיכון בע”מ חברה אמינה והוגנת, אנו רואים ביצירת קשר אמיתי ובהענקת יחס אישי יתרון מרכזי של החברה, ופועלים להעמקתו וליצירת אמון הדדי מלא.
בבסיס הגישה העסקית שלנו עומדים ערכי האמון והשותפות במערכות היחסים שאנו בונים עם עובדי החברה, הלקוחות ומגוון הספקים. כולם , שותפינו האסטרטגים ולכן אנו מתחייבים להגינות ושקיפות, מתוך מטרה לייצר מערכת יחסים טובה וארוכת שנים המבוססת על הדדיות וחדווה

הלקוח במרכז

שביעות רצון לקוחותינו הינה העילה המרכזית לקיומנו והמקור לצמיחתנו. ערך זה מעצב את האופן בו אנחנו פועלים ומחייב אותנו לבחון כל דבר מחדש, לשפר את הקיים, להגיע ליותר אנשים ושווקים ברחבי העולם עם קונספטים ייחודיים, פתרונות חדשניים, מוצרים המשפרים את איכות חייהם, ולקיים פעילות עסקית המייצרת ערך גבוה לכל מי שנמצא בקשר עם החברה שלנו. אנו מחויבים לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו ולהצלחתם במטרה לייצר שותפות ארוכת טווח

משפחתיות כחול לבן

אנו מתגאים בהיותנו מפעל ישראלי ותיק, המעניק לעובדיו אווירה משפחתית שבה כולם פועלים יחדיו מתוך שותפות ועבודת צוות. עובדי החברה מהווים נכס חשוב ויקר עבור החברה וצבירת הידע הרבה והניסיון המקצועי שלהם לאורך השנים, הם המבטיחים איכות מוצרים ושירות ברמה הגבוהה ביותר. הייצור המקומי מאפשר לנו לשים דגש על חקר והבנת הצרכים הייחודיים של השוק הישראלי ומבטיח ללקוחותינו גמישות, נגישות ושירות.

אחריות סביבתית

אורקל מייחסת חשיבות רבה לשמירה על הסביבה ועל משאבי כדור הארץ ועושה שימוש בטכנולוגיות חדישות המונעות מפגעי בטיחות, מצמצמות את זיהום הסביבה וחוסכות במשאבים כמו אנרגיה ומים ופועלת לצמצום זיהום האוויר על ידי ייעול צריכת חשמל והדלק ושימוש מושכל במשאבים אחרים . אנחנו מחויבים להטמעת חינוך המדיניות הסביבתית בכל רובדי החברה ועובדיה. על כך אימצנו שורת כללים והנחיות המבטיחים את צמצום הפגיעה בסביבה החל באמצעות שינוי אופן התנהלות צוות המשרד ועובדי הייצור. כולם נוקטים יוזמות לשיפור מצב הסביבה ומשלבים שיקולים סביבתיים בתהליכי קבלת ההחלטות וההתנהלות היומיומיות, כגון הפחתת כמות הפסולת שנוצרת במהלך העבודה באמצעות מחזור והפרדת אשפה , שימוש חוזר בנייר וצמצום השימוש בחומרי גלם בפס הייצור ובכלל חברה.
באורקל , מחלקה עצמאית אשר ייעודה ושליחותה המרכזיים והמובילים הם פיתוח טכנולוגיות ירוקות מערכות היברידיות וסולריות ברות קיימא מתקדמות , אשר יהיו בהווה ובעתיד , השראה ו או כלי ו או עזר ו או בסיס יציב ליצירת שיפור מתמיד ורב ממדי בשימור הסביבה ומשאבי כדור הארץ, ויאפשרו את שינוי התנהלותם של עסקים, מפעלים ותעשיות נוספות , לכדי הפחתת השפעתם השלילית על הסביבה ובחיזוק יכולתם להשפעה חיובית על הקהילה והחברה בהן הם פועלים ובשיפור תפקודם, יציבותם העסקית ויכולתם התחרותית.

ניסיוננו רב השנים בתחום, בשילוב מקצוענות חסרת פשרות של עובדי החברה, הם שמאפשרים לנו להציע ללקוחותינו את הטוב ביותר בכל תחום. אנו נחושים להמשיך להיות חברת הגנרטורים והאנרגיה המובילה ביותר בתחומה, לפרוץ את גבולות הקיים ולשאוף באופן מתמיד לרמת ביצועים גבוהה ולהעלאת רף המצוינות ללא פשרות.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות