פרופיל החברה

אודות החברה

אורקל תעשיות ומיכון בע”מ, יצרנית כחול לבן, מובילה בישראל ובעולם בייבוא שיווק וייצור כל סוגי הגנרטורים , מפתחת ומייצרת חופות אקוסטיות פורצות דרך , פתרונות בידוד והשתקה בהתאמה אישית וממציאה של מערכות היברידיות חסכוניות לאספקת חשמל ולייצור אנרגיה לפי דרישה.
משרדי החברה ומפעל הייצור נמצאים בפארק העסקים הדרומי של קיסריה ובמהלך שלושת העשורים האחרונים אורקל הקדישה את עצמה ללמידה , מחקר, פיתוח , ייצור והתקנה של פתרונות נקודתיים ומערכתיים לייצור אנרגיה ולאספקת חשמל , התאמת חופות אקוסטיות לגנרטורים, חדרים אקוסטיים ומגוון השתקות בהתאמה ותכנון אישי לפי דרישה ואפיונים מיוחדים.

התמחות החברה

חברתנו מתמחה בהתאמה ייבוא, שיווק ,שירות והשכרה של מגוון ומבחר רב של גנרטורים מבוססי דיזל בנזין וגז, ניידים ונייחים בהספקים שונים הנעים בין kVA 5 ל kVA 3500 וכן של כלל העזרים והמערכות הדרושות עבור הפעלתם וחיבורם לרשת החשמל. 

פיתוח ויצור חופות אקוסטיות

אורקל גאה ביותר להיות בין החברות היחידות בעולם אשר מפתחת ומייצרת חופות אקוסטיות מבודדת עבור טמפרטורות חוץ קיצוניות ומתאימה לדיזל גנרטורים שמוצבים באזורים חמים או קרים במיוחד. החופות הייחודיות מתוכננות בדיוק רב על מנת לאפשר המשך עבודה תקינה, למנוע פגיעה או נזק ולמצות את מלוא הפוטנציאל גם בגנרטורים העובדים עבודה רציפה מלאה בטמפרטורה נמוכה של מינוס 45 מעלות צלזיוס ועד לטמפרטורה גבוהה של 55 מעלות צלזיוס.

הניסיון שלנו- ההצלחה שלכם

הודות לניסיון רב שנים ,חשיבה יצירתית , מחויבות ללקוח, סטנדרטים גבוהים של שירות אמין וייצור עצמאי במפעלנו, תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות וחומרי גלם מצוינים, אורקל תעשיות ומיכון בע”מ בנתה לעצמה מוניטין יציב כחברה מקצועית ואמינה בכל מגוון פעילותיה אשר מקפידה על עמידה בדרישות איכות על פי תקנים ישראליים ובינלאומיים מחמירים.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות